• Lindeloof, zorgt optimaal voor de leefomgeving The Fresh taste of the Land Polyrep Lifeboat Services Geniet op ons terras
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 sep.FC Vlotbrug 3 - Barendrecht 102 - 1
    12 sep.FC Vlotbrug 5 - Jonge Spartaan, de 56 - 2
    12 sep.Goudswaardse Boys - FC Vlotbrug0 - 2
    12 sep.ST CWO/HBSS JO19-1 - FC Vlotbrug JO19-11 - 1
    12 sep.FC Vlotbrug MO13-2 - DVV '09 MO13-10 - 10
    12 sep.NBSVV JO15-1G - FC Vlotbrug JO15-25 - 0
    12 sep.FC Vlotbrug JO15-3G - Hellevoetsluis JO15-40 - 15
    12 sep.FC Vlotbrug JO15-1 - msv De Betrokken Spartaan JO15-112 - 0
    12 sep.Nieuwenhoorn JO13-1 - FC Vlotbrug JO13-116 - 1
    12 sep.VDL MO13-1 - FC Vlotbrug MO13-19 - 0
    12 sep.FC Vlotbrug JO11-1 - SHO JO11-4G0 - 6
    12 sep.Hellevoetsluis JO13-2 - FC Vlotbrug JO13-3
    12 sep.Binnenmaas, FC JO13-3 - FC Vlotbrug JO13-20 - 4
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeld
    18 sep. 20:00FC Vlotbrug VR30+1 - VV BRielle VR30+1Sportpark De KooisteeVeld 1A
    19 sep. 08:30FC Vlotbrug JO13-2 - Spijkenisse JO13-5Sportpark De KooisteeVeld 1 (KG)
    19 sep. 08:30FC Vlotbrug JO8-2 - Zuidland JO8-2Sportpark De Kooisteeveld 4 (Pupillen: 6x6/8x8)
    19 sep. 09:30FC Vlotbrug JO8-1 - Botlek, SC JO8-1Sportpark De Kooisteeveld 4 (Pupillen: 6x6/8x8)
    19 sep. 10:00FC Vlotbrug JO15-1 - DVV '09, JO15-1GSportpark De KooisteeVeld 1 (KG)
    19 sep. 10:00FC Vlotbrug JO13-1 - Spijkenisse JO13-4Sportpark De KooisteeVeld 2
    19 sep. 10:30FC Vlotbrug JO9-3 - FC Vlotbrug JO9-2Sportpark De Kooisteeveld 4 (Pupillen: 6x6/8x8)
    19 sep. 10:30LYRA MO13-1 - FC Vlotbrug MO13-2Sportpark De Zwethveld 6
    19 sep. 10:45SHO MO13-1 - FC Vlotbrug MO13-1Sportpark Kikkershoekveld 6
    19 sep. 11:00FC 's-Gravenzande G1 - FC Vlotbrug G1Juliana Sportparkveld 2a
    19 sep. 11:15OVV JO17-2 - FC Vlotbrug JO17-1Sportpark OVVveld 2
    19 sep. 12:00FC Vlotbrug JO19-1 - Brielle, VV JO19-2Sportpark De KooisteeVeld 1 (KG)
    19 sep. 12:00Rockanje 2 - FC Vlotbrug 2Sportpark Drenkelingveld 1
    19 sep. 12:00Flakkee JO13-1 - FC Vlotbrug JO13-3Sportpark Van Pallandtpolderveld 2
    19 sep. 12:30FC Vlotbrug JO9-1 - Zinkwegse Boys JO9-1Sportpark De Kooisteeveld 4 (Pupillen: 6x6/8x8)
    19 sep. 14:30FC Vlotbrug 3 - Botlek, SC 5Sportpark De KooisteeVeld 1 (KG)
    19 sep. 14:30FC Vlotbrug 5 - Herkingen '55 3Sportpark De KooisteeVeld 2
    19 sep. 15:00BZC / Zuiderpark - FC VlotbrugSportpark De Vaanveld 1
    22 sep. 18:45v.v. Hekelingen JO17-2 - FC Vlotbrug JO17-1Sportpark Het Spuiveld 5
    25 sep. 20:00FC Vlotbrug VR30+1 - Binnenmaas, FC VR30+1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    25 sep. 20:00Flakkee 35+2 - FC Vlotbrug 35+1Sportpark De Kooisteeveld 1
    25 sep. 20:00Meeuwenplaat 35+1 - FC Vlotbrug 35+2Sportpark Oostveld 1
    25 sep. 20:30FC Vlotbrug 35+1 - DVV '09 35+2Sportpark De Kooisteeveld 1
    25 sep. 20:30FC Vlotbrug 35+2 - Pernis 35+1Sportpark Oostveld 1
    25 sep. 21:00Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1 - FC Vlotbrug 35+2Sportpark Oostveld 1
  • FC Vlotbrug Tweets

    FC Vlotbrug

     @VlotbrugFc

    18 sep

    Het programma van zaterdag 19 september 2020

    FC Vlotbrug

     @VlotbrugFc

    18 sep

    Vanavond Vlotbrug VR30 - Brielle VR30 20:00 uur Sportpark De Kooistee