• Lindeloof, zorgt optimaal voor de leefomgeving The Fresh taste of the Land Polyrep Lifeboat Services Geniet op ons terras
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.Vierpolders 4 - FC Vlotbrug 5
    22 sep.v.v. Hekelingen JO17-2 - FC Vlotbrug JO17-19 - 1
    19 sep.BZC / Zuiderpark - FC Vlotbrug2 - 3
    19 sep.FC Vlotbrug 3 - Botlek, SC 54 - 1
    19 sep.FC Vlotbrug 5 - Herkingen '55 32 - 3
    19 sep.FC Vlotbrug JO19-1 - Brielle, VV JO19-24 - 2
    19 sep.Rockanje 2 - FC Vlotbrug 20 - 4
    19 sep.Flakkee JO13-1 - FC Vlotbrug JO13-311 - 0
    19 sep.FC 's-Gravenzande G1 - FC Vlotbrug G12 - 6
    19 sep.SHO MO13-1 - FC Vlotbrug MO13-14 - 0
    19 sep.LYRA MO13-1 - FC Vlotbrug MO13-29 - 2
    19 sep.FC Vlotbrug JO15-1 - DVV '09, JO15-1G10 - 1
    19 sep.FC Vlotbrug JO13-1 - Spijkenisse JO13-45 - 1
    19 sep.FC Vlotbrug JO13-2 - Spijkenisse JO13-51 - 2
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieVeld
    25 sep. 20:00FC Vlotbrug VR30+1 - Binnenmaas, FC VR30+1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    25 sep. 20:00Flakkee 35+2 - FC Vlotbrug 35+1Sportpark De Kooisteeveld 1
    25 sep. 20:00Meeuwenplaat 35+1 - FC Vlotbrug 35+2Sportpark Oostveld 1
    25 sep. 20:30FC Vlotbrug 35+1 - DVV '09 35+2Sportpark De Kooisteeveld 1
    25 sep. 20:30FC Vlotbrug 35+2 - Pernis 35+1Sportpark Oostveld 1
    25 sep. 21:00Rijnmond Hoogvliet Sport 35+1 - FC Vlotbrug 35+2Sportpark Oostveld 1
    25 sep. 21:00Brielle, VV VR30+1 - FC Vlotbrug VR30+1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    25 sep. 21:30FC Vlotbrug 35+2 - Blankenburg 35+1Sportpark Oostveld 1
    25 sep. 21:30FC Vlotbrug VR30+1 - Rhoon VR30+1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    25 sep. 21:30Jonge Spartaan, de 35+1 - FC Vlotbrug 35+1Sportpark De Kooisteeveld 1
    25 sep. 22:00FC Vlotbrug 35+1 - Stellendam 35+1Sportpark De Kooisteeveld 1
    25 sep. 22:00Zinkwegse Boys VR30+1 - FC Vlotbrug VR30+1Sportpark Beijerse Polderveld 1
    26 sep. 08:30FC Vlotbrug MO13-2 - VDL MO13-2Sportpark De KooisteeVeld 2
    26 sep. 08:30Spartaan'20 JO9-3 - FC Vlotbrug JO9-1Sportpark Spartaan'20veld 3
    26 sep. 08:30Zuidland JO9-2 - FC Vlotbrug JO9-2Groot-NibbelandVeld 4A
    26 sep. 08:30SVV JO8-1 - FC Vlotbrug JO8-1Sportpark Hargaveld 3-SVV hoofdveld
    26 sep. 08:45v.v. Hekelingen JO8-2 - FC Vlotbrug JO8-2Sportpark Het Spuiveld 4
    26 sep. 09:30NSVV JO13-3G - FC Vlotbrug JO13-2Gemeentelijk Sportparkveld 4
    26 sep. 10:00FC Vlotbrug JO11-1 - NBSVV JO11-1GSportpark De KooisteeVeld 1B
    26 sep. 10:00FC Vlotbrug G1 - Sparta (AV) G1GSportpark De KooisteeVeld 1A
    26 sep. 10:00FC Vlotbrug MO13-1 - Berkel MO13-2Sportpark De KooisteeVeld 2
    26 sep. 10:00Rockanje JO15-2G - FC Vlotbrug JO15-2Sportpark Drenkelingveld 2
    26 sep. 10:00WFB JO19-1 - FC Vlotbrug JO19-1Sportpark De KruseVeld 2
    26 sep. 11:30FC Vlotbrug JO13-3 - WFB JO13-2Sportpark De KooisteeVeld 2
    26 sep. 11:30OVV 4 - FC Vlotbrug 3Sportpark OVVveld 2
  • FC Vlotbrug Tweets