• Trainingsschema

      TRAININGSSCHEMA SEIZOEN 2022/2023
     
      Aangepast dd. 5 september 2022  
           
           
      Maandag  
       
           
      TEAMS TIJDEN KLEEDKAMERS VELD
      JO8-1 17:00 – 18:00 10 1
      JO8-2 18:00 – 19:00 10 3B (links)
      JO11-1 18:15 – 19:30 3 1
      JO11-2 18:15 – 19:30 4 1
      JO11-3 18:15 – 19:30 5 1
      JO11-4 18:15 – 19:30 6 1
      JO11-5 18:15 – 19:30 7 3A (links)
      JO11-6 18:15 – 19:30 8 3A (rechts)
      PAMEIJER 19:00 – 20:00 2 + scheidsr. 1 4
      MO15-1 19:45 – 21:15 1 1B
      JO17-1 19:45 – 21:15 9 om de week rouleren
      JO17-2 19:45 – 21:15 10 op veld 1A of 3A
           
      Dinsdag  
       
           
      TEAMS TIJDEN KLEEDKAMERS VELD
      JO9-1 18:15 – 19:30 10 4
      JO13-1 18:15 – 19:30 9 3 voor
      JO13-2 18:15 – 19:30 8 3 achter
      JO13-3 18:15 – 19:30 7 3 midden
      JO15-1 18:15 – 19:30 6 1A
      JO15-2 18:15 – 19:30 5 1B
      Senioren 4 19:45 – 21:15 4 3B
      Senioren 1 + 2 20:00 – 21:30 1 + 2 1
      Senioren 3 20:00 – 21:30 3 3A
           
           
      Indien er op een trainingsavond één of meerdere wedstrijden staan gepland komt dit schema te vervallen. Het dan geldende schema is hieronder te zien.
           
      Woensdag  
       
           
      TEAMS TIJDEN KLEEDKAMERS VELD
      Kabouters 17:00 – 18:00 9 1A (rechts)
      JO7-1 17:00 – 18:00 9 1B (rechts)
      JO7-2 17:00 – 18:00 9 1B (links)
      JO8-1 17:00 – 18:00 10 1A (links)
      JO8-2 18:00 – 19:00 10 1B (links)
      JO11-1 18:15 – 19:30 3 1 x per 4 weken rouleren
      JO11-2 18:15 – 19:30 4 voor extra training op
      JO11-3 18:15 – 19:30 5 veld 1B (rechts),
      JO11-4 18:15 – 19:30 6 overige teams op veld 3
      JO11-5 18:15 – 19:30 7 1A
      JO11-6 18:15 – 19:30 8 1A
      G-Jeugd 18:30 – 19:30 2 + scheidsr. 1 5 (kantinezijde)
      G 1 19:00 – 20:30 1 + scheidsr. 1 5 (zijde veld 3)
      JO17-1 19:45 – 21:15 9 1A
      JO17-2 19:45 – 21:15 10 1B
           
      Donderdag  
       
           
      TEAMS TIJDEN KLEEDKAMERS VELD
      JO9-1 18:15 – 19:30 10 4
      JO13-1 18:15 – 19:30 9 1 voor
      JO13-2 18:15 – 19:30 8 1 achter
      JO13-3 18:15 – 19:30 7 1 midden
      JO15-1 18:15 – 19:30 6 3A
      JO15-2 18:15 – 19:30 5 3B
      MO15-1 19:45 – 21:15 4 3B
      Senioren 1 + 2 20:00 – 21:30 1 + 2 1
      Senioren 3 20:00 – 21:30 3 3A
           
      Vrijdag  
       
           
      TEAMS TIJDEN KLEEDKAMERS VELD
      Vrouwen 30+2 19:00 – 20:00 2  
      Vrouwen 30+1 19:30 – 21:00 1 Afhankelijk van het aantal aanwezigen onderlinge indeling velden bepalen op velden 1 en 3
      35+1 20:00 – 21:30 7
      35+2 20:00 – 21:30 8
      35+3 20:00 – 21:30 9
      35+4 19:30 – 21:00 10
           
      Zondag  
       
           
      TEAMS TIJDEN KLEEDKAMERS VELD
      Old Stars W.F. 12:00 – 13:30 1 + 2 1A