• SPEELVERBOD OP NATUURGRASVELDEN (VELD 2, 3, 4 EN TRV).

     

    Als gevolg van de, door droogte uitgestelde, onderhoudswerkzaamheden aan de natuurgrasvelden, welke in de periode van 29 juli tot 6 augustus zijn/worden gedaan, geldt er een verbod tot 31 augustus om op deze velden te trainen en wedstrijden te spelen.

     

    Hierdoor dienen alle trainingen en wedstrijden op kunstgras (veld 1) afgewerkt te worden volgens onderstaand schema.

     

    TRAININGEN/ WEDSTRIJDEN IN DE MAAND AUGUSTUS 2019.

     

    DAG

    DATUM

    TIJD

    ACTIVITEIT

    Dinsdag

    06-08-19

    20:15/21:30

    Trainen 1e en 2e elftal

    Woensdag

    07-08-19

    19:30/21:00

    Trainen 5e/6e elftal + recreanten, VR30+

    Vrijdag

    09-08-19

    13:00/15:00

    Vertrek selectie naar trainingskamp

    Zaterdag

    10-08-19

    16:00/18:00

    Wedstrijd S.C. Bergeijk 1 – F.C. Vlotbrug 1

    Zondag

    11-08-19

    14:00/16:00

    Aankomst selectie van trainingskamp

     

     

     

     

    Maandag

    12-08-19

    18:30/20:00

    Trainen JO19

    Dinsdag

    13-08-19

    19:30/21:00

    20:00/22:00

    Trainen 2e elftal (veld 5)

    Wedstijd: F.C. Vlotbrug 1 – Rijnmond/H.S. 1

    Woensdag

    14-08-19

    19:30/21:00

    Trainen JO19 (18:00/19:30),5e/6e elftal + recreanten, VR30+ (19:30/21:00)

    Donderdag

    15-08-19

    20:15/21:30

    Trainen 1e en 2e elftal

    Zaterdag

    17-08-19

    12:00/14:00

    14:30/16:30

    Wedstrijden: F.C. Vlotbrug 2 – O.S.V. Oud-Beijerland 2

                           F.C. Vlotbrug 1 – Deltasport 1

     

     

     

     

    Maandag

    19-08-19

    18:00/21:00

    Trainen JO15 (18:00/19:00), JO19 (19:30/21:00)

    Dinsdag

    20-08-19

    18:00/21:30

    Trainen JO11/MO13 (18:00/19:00), 6e (19:00/20:15), selectie (20:15/21:30)

    Woensdag

    21-08-19

    18:00/21:00

    Trainen JO7/8/9 (18:00/19:00), G 1 (19:00/20:30) (veld 5), JO17/3e (19:30/21:00)

    Donderdag

    22-08-19

    18:00/21:30

    19:30/21:30

    Trainen JO13 (18:00/19:00), 4e/5e (20:00/21:30), selectie (20:15/21:30)

    Wedstrijd G.H.V.V. '13 JO19-1 – F.C. Vlotbrug JO19-1

    Vrijdag

    23-08-19

    19:30/21:00

    Trainen 35+/VR30+

    Zaterdag

    24-08-19

    08:30/16:00

    14:00/16:00

    Trainingen voor alle leeftijdsgroepen

    Wedstrijd S.C. Excelsior Rotterdam JO17-2 – F.C. Vlotbrug Jo17-1

     

     

     

     

    Maandag

    26-08-19

    18:00/21:00

    Trainen JO15 (18:00/19:00), JO17 (19:30/21:00)

    Dinsdag

    27-08-19

    18:00/19:00

    19:30/22:00

    Trainen JO11/MO13 (18:00/19:00)

    Wedstrijd; F.C. Vlotbrug 2 – R.V.V. Coal 2 (zo.)

    Woensdag

    28-08-19

    18:00/21:00

    Trainen JO7/8/9 (18:00/19:00), 6e/G 1 19:00/20:30), JO19/3e (19:30/21:00)

    Donderdag

    29-08-19

    18:00/21:30

    19:30/21:30

    Trainen JO13 (18:00/19:00), 4e/5e (20:00/21:30), selectie (20:15/21:30)

    Wedstrijd R.K.S.C.  W.C.R. JO19-1 – F.C. Vlotbrug JO19-1

    Vrijdag

    30-08-19

    19:30/21:00

    Trainen 35+/VR30+

    Zaterdag

    31-08-19

    08:30/17:00

    Start Bekerwedstrijden of competitie (JO8/9 en MO13)