• De inschrijving is gesloten. De indeling is gedaan.
    Zaterdag 4 januari 2020 rolt de bal op Sportpark De Kooistee.

    Hieronder het speelschema en bijgevoegd de team indelingen.
    Omdat aansluitend de nieuwjaarsreceptie zal plaatsvinden is het natuurlijk erg leuk als er veel toeschouwers zijn die, naast het vertier, ook proosten op een mooi en sportief nieuwjaar. De aanzet is in ieder geval geleverd.

    SPEELRONDE 1     TIJD / VELD
    TEAM A - TEAM F 12:00 / 1A
    TEAM B - TEAM E 12:00 / 1B
    TEAM C - TEAM D 12;20 / 1A
    SPEELRONDE 2     TIJD / VELD
    TEAM E - TEAM A 12:20 / 1B
    TEAM D - TEAM E 12:40 / 1A
    TEAM F - TEAM C 12:40 / 1B
    SPEELRONDE 3     TIJD / VELD
    TEAM A - TEAM D 13:00 / 1A
    TEAM B - TEAM C 13:00 / 1B
    TEAM E - TEAM F 13:20 / 1A
    SPEELRONDE 4     TIJD / VELD
    TEAM C - TEAM A 13:20 / 1B
    TEAM B - TEAM F 13:40 / 1A
    TEAM D - TEAM E 13:40 / 1B
    SPEELRONDE 5     TIJD / VELD
    TEAM A - TEAM B 14:00 / 1A
    TEAM E - TEAM C 14:00 / 1B
    TEAM F - TEAM D 14:20 / 1A

     

    HET EERSTGENOEMDE TEAM VERDEDIGT HET DOEL AAN DE KANTINEZIJDE, HET ANDERE TEAM TRAPT AF

     

    INDELING TEAMS:

    TEAM  A

    1 KEVIN BEALY
    2 AAD BEEKMAN
    3 BART DISTERVELT
    4 JORIS LAHEIJ
    5 RENÉ LUHRMAN
    6 DAVEY MERKUS
    7 QUINTEN NOBELS
    8 CALEB VAN VLIET
    9 ROBERT JAN vd WAAL
    10 INAN YOK
    11 MITCHELL ZUIJDERWIJK
    12
    13

    KLEEDKAMER : 10 KLEUR SHIRT/HESJES : GEEL

     

    TEAM  B

    1 MARCO HAGENS
    2 PETER DE HULSTER
    3 JONATHAN KEKUM
    4 INDY KLEINE
    5 STANLEY VAN OMMEREN
    6 RICHARD DE RUITER
    7 MICHAEL SIMONS
    8 WILLEM VAN SLOOTEN
    9 FRANK WINKELHORST
    10 ADNAN YOK
    11
    12
    13

    KLEEDKAMER : 9 KLEUR SHIRT/HESJES : ROOD

     

    TEAM  C 

    1 FLOOR BAAN
    2 DAVID HOPSTER
    3 PITER KNOL
    4 TIAGO LIMA
    5 YERROL MAHABIER
    6 RAMSES MULLER
    7 DESIREE SPEELMAN
    8 ARJEN SPEELMAN
    9 JELLE YOK
    10 GUIDO ZANDSTRA
    11
    12
    13

    KLEEDKAMER : 8 KLEUR SHIRT/HESJES : BLAUW

     

    TEAM  D

    1 IBRAHIM BEN ALI
    2 DENNIS BENNIK
    3 KEVIN JANSSEN
    4 PATRICK KANIJ
    5 HARALD KES
    6 MARCEL KRIEK
    7 STEFAN LODDER
    8 COR RADINGS
    9 JALAL SHERZAI
    10 JORDY VAN VELDEN
    11 RENÉ VAN VELDEN
    12
    13

    KLEEDKAMER : 7 KLEUR SHIRT/HESJES : WIT

     

    TEAM  E

    1 MARCIANO BURGHOUT
    2 CALVIN GROENENDAAL
    3 STEFAN DE HAAIJ
    4 RICHARD MEIJNINGER
    5 COR VAN OMMEN
    6 RAVI SIMMELINK
    7 ERVIN TERZIC
    8 MICHEL VERBEEK
    9 DENNIS DE WEERT
    10 WOUTER WEIJGAND
    11
    12
    13

    KLEEDKAMER : 6 KLEUR SHIRT/HESJES : ROOD/GROEN

     

    TEAM  F

    1 PETER VAN BELLE
    2 ALEX DE BLOK
    3 NILS CORNET
    4 KOEN VAN GEMEREN
    5 TON GOEDHART
    6 WESLEY DE GROOT
    7 SVEN VAN LEEUWEN
    8 JAIMY MARTIENA
    9 MITCHELL RHENEN
    10 PATRICK VERMEER
    11
    12
    13

    KLEEDKAMER : 5 KLEUR SHIRT/HESJES : BLAUW/ORANJE