• Grote Club Actie gaat als een speer!

  • Het leuke van het verkopen van loten via de digitale manier (en dus niet via het boekje) is dat je direct inzicht hebt in tussenstanden van de verenigingsleden die loten verkopen. Nu is dit natuurlijk niet representatief omdat heel veel leden niet via de digitale manier loten verkopen maar alleen via het boekje. Toch is het echt wel een goed idee om ook via de digitale manier loten te verkopen. Waarom?    

    1. Het is makkelijk
    2. Je familie in Australië kan zelfs een lot van je kopen
    3. Een QR-code of een link naar een webpagina is eenvoudig gedeeld
    4. Je hoeft niet door weer en wind loten te verkopen met de kans dat men zegt dat ze al van iemand anders loten hebben gekocht.
    5. Je verkoopt veel meer loten dan via het boekje alleen, wat dus meer geld voor je oplevert (€ 0,50 per verkocht lot)

    Toch maar even een kleine tussenstand die we uit het digitale systeem hebben kunnen halen. Let wel, dit is zonder de papieren loten die verkocht zijn. Of de verkoper heeft deze loten gedigitaliseerd, dat kan nl. ook. Mika heeft voorlopig al 24 euro verdiend. En volgens mij is hij nog niet klaar, net als de rest. Wil jij ook op de digitale manier loten verkopen? Vraag je persoonlijke verkooppagina en code aan bij de coördinator van de Grote Club Actie.

    Mika Muller 48
    Giovanni Vogelaar 44
    Deloy Adelaar 26
    Mason Werleman 21
    Mario van Unnik 14
    Tony van Loon 14
    Puck Ramstijn 10
    Senn Augustijn 9
    Thijs Zandstra 6
    Wessel Hopman 6
    Ian Hoen 5
    Morrison van Leeuwen 5
    Zico 3
    Ilva 2
    Jayden de Weert 2
    Jill van Asperen 2
    Bodhi Knol 1
    Rafael Dias Alves 1