• FC Vlotbrug Bestuur & Overige commissies

    Functie Naam Email adres
    Bestuur    bestuur@fcvlotbrug.nl
    Voorzitter: Maarten Fonkert voorzitter@fcvlotbrug.nl
    Penningmeester: Piet Breedveld penningmeester@fcvlotbrug.nl
    Penningmeester: Jan de Neef JandeNeef@fcvlotbrug.nl
    Secretaris: Stefan de Haaij secretaris@fcvlotbrug.nl
    Alg Bestuurslid: Evert Taal (vice voorzitter) EvertTaal@fcvlotbrug.nl
    Alg. Bestuurslid Jeugd: Debbie van Duin DebbievanDuin@fcvlotbrug.nl
    Jeugdvoorzitter: Vacant jeugdvoorzitter@fcvlotbrug.nl
    Bestuurslid Sponsoring:  Hugo van der Schee HugovanderSchee@fcvlotbrug.nl
         
    Website Gerard van Hulzen
    webmaster@fcvlotbrug.nl
    Wedstrijd secretaris Jan Romers wedstrijdsecretariaat@fcvlotbrug.nl
    Telefoon: 06-13383270
    Consul Jan Romers consul@fcvlotbrug.nl
    Telefoon: 06-13383270
    Scheidsrechter secretaris Samuel man in t' Veld scheidsrechter@fcvlotbrug.nl
    Ledenadministratie Ed Vuijk ledenadministratie@fcvlotbrug.nl
    Contributie Jan de Neef ledenadministratie@fcvlotbrug.nl
         
    PR Chantal Otterspeer, Debbie van Duin, Anastasia Schnocks
    Gerard van Hulzen, Marco Kruik, Maarten Fonkert
    pr@fcvlotbrug.nl
         
    Sponsor commissie   sponsorzaken@fcvlotbrug.nl
    Accommodatie-commissie   Telefoon: 06-10084795
    Vrijwilligers-commissie   welkom@fcvlotbrug.nl
    Kleding-commissie   kledingcommissie@fcvlotbrug.nl
    Clubhuis-commissie   kantinebeheer@fcvlotbrug.nl
    Activiteiten commissie   activiteiten@fcvlotbrug.nl
    Toernooi commissie   toernooien@fcvlotbrug.nl
    Hoofdjeugdopleiding Vacant hjo@fcvlotbrug.nl
    Technisch Jeugdcoordinator John Penders tjc@fcvlotbrug.nl
    Jeugdsecretaris Alexander van Wijngaarden jeugdsecretaris@fcvlotbrug.nl
    Keeperscoordinator Bart Koudijs keeperscoordinator@fcvlotbrug.nl
         
    Technische staf JO19   JO19@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO17   JO17@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO15   JO15@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO13   JO13@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO12   JO12@fcvlotbrug.nl
    Technische staf MO13   MO13@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO11   JO11@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO10   JO10@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO9   JO9@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO8   JO8@fcvlotbrug.nl
    Technische staf JO7   JO7@fcvlotbrug.nl